Květen 2013

Zakázaná vášeň - 9.časť

31. května 2013 v 17:36 | Popcorn |  Zakázaná vášeň │30STM│
Autor: Eva

Pozrel sa namňa a spýtal sa ma :
- Čo to robíš? Máš strach?
- Mám pocit, ako keby sme tu neboli sami.
Postavil sa mi do cesty a silno ma chytil za ruku. Pozrela som sa na naše ruky ako sa spolu držia a to mi hneď pripomenulo Alexa.
- Si v poriadku?
- Áno som.

One night that changes everything 19.

31. května 2013 v 15:45 | Christine |  One night that changes everything |TWC|
Autor: Diana


Bill:

Na druhý den ráno jsem se probudil do růžova vyspinkaný. Cítil jsem se jako v peřince. Jako by ne, když mě obklopovala měkkost a teplo Tomovho těla. Po té krásné noci jsem zůstal spát v jeho náručí. Musím říct, že to byla nejkrásnější noc v mém životě. Probíhalo to tak krásné, tak jemně ... On byl tak jemný. Vždy chtěl vědět, jak se cítím, co se mi líbí a co má udělat jinak, jen aby vyhověl mým představám. V životě jsem nezažil tolik lásky, co mi tuto noc dal. Mám pocit, že ho snad miluju ještě víc, než před tím, i když jsem si říkal, že se to snad už ani nedá. Prostě to bylo to nejdokonalejší díky němu.

Medzi snom a realitou - 14.časť

30. května 2013 v 16:28 | Popcorn |  Medzi snom a realitou │30STM│
Autor: *Tina*

Ďalšie ráno:
Zobudila som sa na to, ako mi zazvonil telefón. Rozlepila som si oči a poobzerala som sa po izbe. Mii nikde. "Išla kúpiť niečo na raňajky," povedala som si. Vzala som telefón a zdvihla to:
-Haló?
-Ahoj to som ja, Mia. Neuveríš čo som sa práve dozvedela. Pamätáš si ten konkurz na ten ročný vzdelávací pobyt v Amerike?

Passion or Betrayal? 3.část

30. května 2013 v 14:32 | Sisi |  Passion or Betrayal?
By: Sisi (podadmin)
,,Eleno!!! Někdo zvoní!!" křičel Stefan na Elenu. Elena se probrala z hlubokého spánku. Vstala a šla otevřít. ,,Eleno!" za dveřmi stála uplakaná Katherine. Skočila Eleně kolem krku a plakala. ,,Můžu tady zůstat, než si najdu nový byt?" zeptala se uplakaná Katherine. ,,Samozřejmě, že tady můžeš zůstat. Jak dlouho jen budeš chtít, ale teď už pojď dovnitř." Katherine vešla do domu a Elena za ní zavře...la dveře. Stefan sešel po schodech. Katherine si nevšimnul. Odešel do kuchyně. Elena se za ním rozběhla. Katherine stála v hale a dívala směrem kam oba odešli .Slyšela Elenu. Pak dlouho ticho. Slyšela kroky. Elena se vracela. Vzala Katherine kufr a šla po schodech nahoru. Než si Katherine vybalila byla už tma. Katherine si lehla na postel. Elena si k ní sedla. Za chvíli Katherine usnula. Elena se zvedla a odešla z pokoje. Zavřela za sebou dveře. Sešla schody a všude byla tma. Stefan také spal. Ale né v posteli. Usnul na gauči. Elena vzala deku a přikrila ho. Ještě jednou se podívala jestli spí. Vzala si kabát a vyšla před dům. Šla až došla k Damonovu domu. Stoupla si před dveře. Nadechla se a zaklepala. Čekala před dveřmi asi pět minut a pak si všimla, že jsou dveře otevřené. To je divné.

One night that changes everything 18.

29. května 2013 v 15:43 | Christine |  One night that changes everything |TWC|
Autor: Diana


Tom:
Vychutnávám si Billův neposedný jazýček v mých ústech. Jen on. Jen on jediný na světě umí líbat s takovou vášní. Je to můj unikát. Život bez něho bych si teď už ani nedovedl představit.
Opatrně si lehne na pohovku a stáhne mě dolů spolu s ním. Spokojeně mu ležím na horké hrudi, hladím ho po boku. Ucítím Billovy andělské doteky ve svých vlasech.
"Budeme navždy spolu?" zeptá se tichým, ale i tak dost svůdným, ale zároveň nevinným hlasem.
"Navždy a ještě týden k tomu," usměju se. Ruku pomalu přesunu z boku na jeho ploché bříško.
"Tak to se mi líbí, ale dva týdny, jinak nedebatuju," z jeho hlasu je cítit, že se usmívá. Spokojeně přivřu oči, zaposlouchám se do pravidelných úderů jeho srdce. Je to tak krásný zvuk, když vím, že bije pro mně. Že v něm mám místo. Z ničeho nic se do mojich uší dostane něco úplně nečekaného.


Zakázaná vášeň - 8.časť

29. května 2013 v 14:57 | Popcorn |  Zakázaná vášeň │30STM│
Autor: Eva

Pozrela som sa mu do tváre a opäť to bol Jared. Pramienky vlasov mi padali do očí, tak som si ich dala za ucho a len som sa usmiala. Pozrel sa mi priamo do mojích orieškových očí a povedal mi :
- A kam si sa vybrala?
- Za tebou.
- Ja tiež.

Passion or Betrayal? 2.část

28. května 2013 v 18:11 | Sisi |  Passion or Betrayal?
By: Sisi (podadmin)
,,Damone... přemýšlela jsem o tom našem vztahu." Damon se otočil na Katherine. ,,A k čemu si došla?" ,, Nikam to nevede. Zůstaneme kamarádi." dořekla a zmizela aniž by si stihl říct UPÍR. Damon měl smíšené pocity. Byl šťastný, ale zároveň smutný. Slzy se mu navalili do očí. Slyšel kroky ze schodů. Slyšel Stefanův hlas. Slyšel Eleny hlas. Hádali se. Slyšel kroky a pláč. Elena plakala. Otočil se k o...knu a díval se z něj. Přemýšlel. O Katherine. I o Eleně. Když v tom vtrhl do obývacího pokoje Stefan. ,, Ty jsi se rozešel s Katherine?" Damon se neotočil. Jen řekl znuděným hlasem: ,, Já ne. Ona." Stefan se zamračil a sedl si k televizi. V ruce držel nějaký sáček. Ano krev. Damon se odstrčil od okna a odešel z pokoje. Stefan nevnímal. Usnul. Zdálo se mu o Eleně. Běžela po louce. Ale byla tu ještě jedna osoba. Zná ji až moc dobře. Ano už věděl kdo to je. Je to Damon. Je na té louce s Elenou. Otočili se na něj a běželi dál. Už je neviděl. Otevřel oči a uviděl Elenu. ,,Kde je Damon?" ,, Nevím stál u okna." řekl Stefan ospalým hlasem a odtrhl se od Eleny. Zvedl se a odešel. Elena se otočila. Sedla si na křeslo a přemýšlela.

Medzi snom a realitou - 13.časť

28. května 2013 v 14:00 | Popcorn |  Medzi snom a realitou │30STM│
Autor: *Tina*

Spýtala som sa:
-To je pre mňa?
-No, pôvodne sme to chceli dať Emme na narodeniny, ale my už niečo vymyslíme. Bolo nám s tebou fakt skvele, si super baba a chceli sme ti tu nechať nejakú spomienku- niečo, čo ti bude pripomínať, že na teba nikdy nezabudneme, -odpovedal Jared
Najskôr som nemala čo povedať, no potom som dodala:

Reálne sny - 5. časť

28. května 2013 v 12:02 | Janushka |  Reálne sny

Autorky: Popcorn & Janushka

,,Kedy prídu?" spýtala sa Alexandra Michaely, zatiaľ čo ona ešte sledovala deti, či sú slušne oblečené.
,,Neviem, zhruba o hodinu."
Baby sa ďalej nevypytovali. Všetky začínali byť mierne nervózne, predsa len, ako často môže byť človek v televízií a s ľuďmi z nejakej populárnej kapely?
,,Idem za deckami na dvor," zdvihla sa Elsie a vykročila smerom von.
,,Počkaj na mňa! Potrebujem vzduch!" okamžite vystrelila Chelsie a nasledovala kamarátku smerom von. Pred detským domom bol maličký dvor, kde mali decká húpačky, domčeky a nejaké iné preliezky.
,,Poď, idem ťa húpať!" schmatlo dievčatko menom Liesa Chelsie za ruku a posadila ju do detskej húpačky, kam sa ledva napchala. Malá ju začala húpať a Chelsie jej pomáhala nohami.

My lips like sugar - 6. časť

28. května 2013 v 11:59 | Janushka |  My lips like sugar

Autorka: Diana
Betaread: Diana

"Prečo voláš? Dohodli sme sa , že..."
"Ja viem... Ja viem. Chcem len vedieť , čo to znamená. Nič iné." Preruším ho skôr , ako začne argumentovať úplne inou vecou.
"Takže?"
"To je... To je proste... Kašli na to , hej? Je to osobné a to ti musí stačiť. Ja ani neviem prečo som to napísal tebe. Teda... Tom. Prosím , už nevolaj." V telefóne sa po nervóznom koktaní ozve len nepríjemný tón , jasne značí zloženie telefónu. Tak to bolo fakt hnusné. Nemohol mi to normálne vysvetliť? Musel ma takto surovo odbiť? Ako keby nevedel , že ma to do pekla štve!!!