Herz nicht vergisst (Předmluva)

9. dubna 2013 v 19:49 | Christine |  Herz nicht vergisst

Herz nicht vergisst - Předmluva
Autor: Christine

Opět jsem se rozhodla trochu přispět do tohoto pisatelského blogu svou tvorbou :-) Tato povídka se skládá z pěti částí: Předmluva, Prolog, Část první, Část druhá a Část třetí. :-) Dneska začínáme s Předmluvou a doufám, že se bude líbit a trochu to naláká ke čtení :-)

Původně povídka Herz nicht vergisst měla mít úplně jiný příběh. Ostatně ho ještě má, ale jenom v papírové podobě, myslím si, že se asi nikdy nepodívá na světla ramp. Není to proto, že by povídka byla špatná nebo neměla ducha, ale… má své mouchy, si myslím…

Trochu jsem si pohrávala s myšlenkou toho, že bych napsala příběh trochu reálný, který se může nedopatřením stát.

Rozhodla jsem se, že dokonce si převezmu i postavy ze své povídky, kterou mám na papíře. Hlavní mužská postava náleží Billu Kaulitzovi, který je pro mě opravdu hodně inspirativní osobou. On se na to hodí a hodně dobře se mi s jeho postavou pracuje, když je takhle v příběhu. Navíc poslední dobou jsem nenapsala nějakou povídku s ním, tak jsem se rozhodla pro něho… Bill vypadá v povídce přesně tak jako v roce 2010, kdy měl černé vlasy, bez číra, neměl septum piercing a ani nejnovější tetování.
Hlavní ženská postava má jméno Claire. Jednu dobu to byla moje opravdu oblíbená postava, kterou jsem dávala skoro všude tam, kde byla moje oblíbená postava Michelle. Hlavní ženská postava vystupovala jako nejlepší kamarádka Michelle a měla hodně velkou podobu v reálním životě. Myslím, že to období bylo "nejlepším", které se mohlo stát, protože díky ní se projevil můj pisatelský um. Nechala jsem jí ohnivě zrzavé vlasy a zelené oči. Myslím, že se vám postava zrzečky bude líbit, protože jsem se rozhodla ji vykreslit tak, jak byla v povídce, která je v papírové podobě. :-)

Asi to jako předmluva k povídce bude stačit a společně se pustíme do příběhu, z kterého jsem udělala jednou Imagine, které mělo špatný konec… Doufám, že tahle jednodílná povídka bude mít šťastnější konec, ale necháme se překvapit, kam mě postavy sami zanesou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Herz nicht vergisst

Klik :-) 100% (3)

Komentáře

2 kaulitz85 kaulitz85 | Web | 10. dubna 2013 v 10:47 | Reagovat

hlasni za TH

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama